FANDOM


Ankieta Bezpieczeństwa Publicznego - akcja będąca pod patronatem Ministerstwa Informacji dotycząca badania poczucia bezpieczeństwa w Macierzy. Co roku, o opinię w tej kwestii, prosi się około 150 000 telerespondentów .

Treść Edytuj

Ankieta zawiera m. in. pytania następującej treści:

  • czy w ciągu ostatniego roku słyszałeś o jakimś przestępstwie?
  • czy w ostatnim roku byłeś świadkiem jakiegoś przestępstwa?
  • czy w ciągu ostatniego roku padłeś ofiarą przestępstwa?

Wnioski Edytuj

Analizy, przeprowadzanych rok rocznie ankiet, wyraźnie wskazują, że poziom poczucia bezpieczeństwa w Macierzy sukcesywnie rośnie. Ponadto respondenci, swoje bezpieczeństwo oceniają najwyżej w podróży, najniżej zaś w domu, co wiąże się z wciąż liczną liczbą podróbek sprzętu AGH ze Stanów Zjednoczonych, które kuszą kolorowym opakowaniem oraz wysoką ceną.

Opinie ekspertów Edytuj

Specjaliści twierdzą zgodnie, że wyniki ankiet nie są przypadkowe. Mają na to wpływ, zarówno bardzo wysoki stopień wykrywania przestępczości, dochodzący do 99%, jak również neuroinżynieria, którą z powodzeniem stosuje się do resocjalizacji najbardziej opornych jednostek.

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki