FANDOM


Brudny Harry i Tajemnicze Orgie w Griffindorze - film produkcji polskiej, 54. epizod przygód Harrego Pottera. Całość osadzona jest w mocno perwersyjnej opowieści w realiach ćwiekowanych pejczy i skórzanych masek z zamkami błyskawicznymi na twarzy.

Po klapie finansowej jaką poniósł poprzedni epizod postanowiono powrócić do wersji z młodocianymi aktorami, jednak takie rozwiązanie również nie okazało się zbyt trafnym pomysłem. Film od początku wzbudzał wiele kontrowersji, pojawiały się liczne zarzuty, że to zwykła pornografia, został oprotestowany przez wszystkie organizacje pozarządowe w kraju z ekologami włącznie.

W prowincji Ziemie Północne otrzymał kategorię od lat 25.

Fabuła Edytuj

Bohaterowie przez większość czasu snują się od imprezy do imprezy popalając jointy i uprawiając przypadkowy seks. W przerwach pomiędzy orgiami używają znanych już z poprzednich odcinków zaklęć w stylu "alohomora!" czy "wingardium leviosa!" ale tak naprawdę nie wiadomo po co ani dlaczego.

Zobacz też Edytuj

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki