FANDOM


Elvis wciąż nie żyje

Okładka albumu "Elvis wciąż nie żyje"

Elvis wciąż nie żyje - szósta płyta w dorobku polskiego zespołu Ziomals Attack. Album ukazał się 26 stycznia 2061 roku. Na płycie dominuje klimat klasycznego rock n’ rolla.

Ciekawostki Edytuj

30 stycznia 2061, czyli zaledwie kilka dni po wydaniu płyty, amerykańska wokalistka Lady Zgaga oskarżyła zespół Ziomals Attack o splagiatowanie kilku utworów z jej nowego albumu, który miał ukazać się w tym samym roku. Artystka twierdziła, iż utwory „Tacy się urodziliśmy”, „Kochany szmal”, „Brązowe oczęta letniego Ziomala”, „Pokerowe gęby znowu i znowu” i „Zajebiści, zabrudzeni, za bogaci” zostały napisane przez nią, a Ziomale zmienili jedynie ich aranżację z popowej na rock n’ rollową i umieścili na swoim albumie.

Lady Zgaga zapowiedziała złożenie pozwu sądowego w tej sprawie, do czego jednak nie doszło z powodu braku pieniędzy na zatrudnienie prawników.

Lista utworów Edytuj

 1. Zmuzykwstanie
 2. Sex, Drugs & Rock n’ Roll to nie to samo co Seks, Dragi i Rock n’ roll
 3. Tacy się urodziliśmy
 4. Dziwny jest ten trzeźwy świat
 5. Kochany szmal
 6. Prowadzą nas czerwone gitary
 7. Brązowe oczęta letniego Ziomala
 8. S.B.B. czyli Super Bajeranccy Bulionerzy
 9. Pokerowe gęby znowu i znowu
 10. Czerwono-czarni bogowie rocka
 11. Zajebiści, zabrudzeni, za bogaci
 12. Wyłamiemy ci futryny naszym Breakoutem!
 13. 13 Esperali w czarnej dziurze
 14. Elvis wciąż nie żyje

Zobacz też Edytuj

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki