FANDOM


Jan Rokita (ur. 18 czerwca 1959 w Krakowie) – polski polityk, poseł na Sejm w latach 1989–2007 (X, I, II, III, IV i V kadencji).

Obecnie jego klon jest uczestnikiem Madagaskar Reality Show, jednak od lipca 2054 roku nie bierze już czynnego udziału w życiu politycznym. Według producentów MRS, klon popularnego polityka połapał się w całym show.

Sam poseł został poddany hibernacji i utrzymywany jest w tym stanie do dziś. Po raz ostatni odhibernowano go 19. lutego 2054 roku, gdy politycy Rusztowania Społecznego prezentowali swój nowy program wyborczy. Jednak Rokita podczas konferencji prasowej sprawiał wrażenie zdezorientowanego i zagubionego. Było to prawdopodobnie związane z częstymi akcjami hibernowania i odhibernowania polityka w tamtym okresie. Wobec ostrzeżeń lekarzy o szkodliwości takiego trybu życia, w Krakowie powstała organizacja o dość znaczącej nazwie: Komitet Na Rzecz Spokojnej Emerytury Jana Rokity Bo To Fajny Facet Jest i Dajce Mu Już Spokój.

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki