FANDOM


Kosmiczny detox

Okładka albumu "Kosmiczny detox"

Kosmiczny detox - piąty studyjny album grupy Ziomals Attack wydany 8 czerwca 2060 roku. Krążek utrzymany jest w klimatach bluesowych. Znalazło się na nim 9 utworów, z czego pierwszy i ostatni to kilkunastosekundowe odgłosy tłuczonych butelek.

Opinie Edytuj

W zgodnej opinii niemal wszystkich ekspertów oraz magazynów muzycznych, album Kosmiczny detox to wielka beznadzieja. Ziomalsom zarzucano, że utwory są właściwie o tym samym, o braku możliwości picia, że płycie brak jakiekolwiek przesłania, czy głębszych myśli skłaniających do refleksji.

Jedynym utworem, który spotkał się z przychylną opinią były Naiwne pytania, cover jednej z piosenek Dżemu, popularnego zespołu bluesowego pod koniec XX wieku.

Ciekawostki Edytuj

Płyta ukazał się zaledwie dwa tygodnie po zakończonej przez zespół kuracji odwykowej, na którą skierował ich Naczelnik w marcu 2060 roku.

Lista utworów Edytuj

  1. Wchodzę tam
  2. Rysiek pomóż
  3. Nigdy więcej
  4. Skazani na kosmicznego bluesa
  5. Kieliszek szklance nie równy
  6. Naiwne pytania [cover]
  7. Chciałbym żeby galaretka była dżemem
  8. Stary ałtsajder
  9. Wychodzę stamtąd

Zobacz też Edytuj

Ziomals Attack

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki