FANDOM


NeoTech White Media Division

Pracownicy NeoTech White Media Division na zdjęciu adresowanym do Ministra Spraw Zagranicznych Brazylii.

Kretobójca - rewelacyjny papier toaletowy opracowany przez NeoTech White Media Division w 2053 roku. Jego specyficzne właściwości sprawiły, że uznany został za najlepszy na świecie. Był chętnie kupowany przez wszystkie kraje z wyjątkiem Brazylii, gdzie przeciw niemu działało silne lobby lokalnych wytwórców papieru toaletowego.

Był powodem kryzysu na linii Wielka Rzeczpospolita - Brazylia w czerwcu 2053 roku, kiedy niezadowoleni z polityki rządu brazylijskiego inżynierowie wysłali tamtejszemu ministrowi spraw zagranicznych list zawierający zdjęcie pracowników pokazujących nieprzyzwoity gest oraz dopisek: "O papierze toaletowym, to ty gówno wiesz stary!"

Cechy Kretobójcy Edytuj

  • nie przylega do ciała
  • nie jest szorstki
  • jego struktura sprawia, że po przypadkowym wpadnięciu rolki do muszli, po niespełna minucie, jest ona sucha i gotowa do użycia

Zobacz też Edytuj

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki