FANDOM


Kurwiki w oknach.jpg

Kurwik w oknie

Kurwiki w oknach - rewolucyjne i spektakularne dzieło inżynierów koncernu NeoTech, którzy po 4 latach wysiłków opanowali metodę kopiowania sławnych kurwików, które dotąd obserwować można było jedynie w oczach Renaty Beger - posłanki nieistniejącej już dziś Samoobrony. W pracy nad projektem udział brali najlepsi fachowcy z dziedziny optyki kwantowej, inżynierii molekularnej a także betonologii stosowanej. Nowa technologia umożliwia obecnie kopiowanie cyfrowo opisanego kurwika na powierzchnie szklane. Na rynku natychmiast pojawiły się okna z kurwikami, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem w całym kraju.

W pracy nad projektem udział brali najlepsi fachowcy z dziedziny optyki kwantowej, inżynierii molekularnej a także betonologii stosowanej. Nowa technologia umożliwia obecnie kopiowanie cyfrowo opisanego kurwika na powierzchnie szklane. Na rynku natychmiast pojawiły się okna z kurwikami (na zdjęciu obok), które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem w całym kraju.

Zobacz teżEdytuj

Zasoby CAREdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki