FANDOM


Lustro

Poszukiwania agentów w toku

Lustracja - masowa akcja poszukiwania agentów w USA, z założenia winnych złej sytuacji gospodarczej, masowej emigracji zarobkowej obywateli i ogólnej beznadziei w kraju.

Totalna lustracja została wprowadzona w marcu 2057 roku 12 369 696 969 poprawką do konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki i zakłada ujawnienie agentów w niedookreślony sposób interesom USA.

Nakłada na każdego obywatela państwa obowiązek zaopatrzenia się w lustro, zawieszenia go na ścianie, dokładnego przyjrzenia się sobie i ocenienie, czy się jest, bądź nie, agentem odpowiedzialnym za słaby rozwój gospodarki. Po dokonaniu analizy należy postawić na kartce kółko, w przypadku nierozpoznania w sobie agenta, natomiast krzyżyk, kiedy rozpoznamy w sobie wroga narodu, agenta, szpiega i dostarczenie kartki z krzyżykiem lub kółkiem do odpowiedniej instytucji administracji państwowej.

W związku z problemami z zakupem luster szacuje się, że lustracja w USA potrwa około 200 lat.

Zasoby CAREdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki