FANDOM


TryglawIV

Prom "Trygław IV", wypatrywany przez kobiety gdziekolwiek nie przybędzie

Mężczyźni na Falach - organizacja, która powstała w lipcu 2003 roku w odpowiedzi na wizytę w Polsce statku Langenort, organizacji "Kobiety na falach". Celem "Mężczyzn na Falach" jest aktywne propagowanie idei tzw. "ojcostwa społecznego", polegającego na bezpłatnym, dobrowolnym i naturalnym zapładnianiu kobiet, które nie pragną się na stałe związywać z żadnym mężczyzną i potrzebują od nich jedynie nasienia.

Organizacja została założona przez grupę kilku znajomych, którzy sami określają się jako "szowinistyczni samcy". Nabyli oni stary kuter rybacki MEH-51 "Trygław", na którym podróżowali latem 2003 i 2004 r. po polskich wodach przybrzeżnych. Po początkowych trudnościach, "Mężczyźni na Falach" odnieśli spektakularny sukces w czerwcu 2005 roku. Odwiedzili wówczas Hamburg, gdzie udało im się obsłużyć 1306 chętnych kobiet osiągając ponad 90 procentową skuteczność.

Od tamtej pory załoga zyskała przydomek "Bogowie Seksu" i dorobiła się Wspaniałego Orderu Wybitnej Zasługi dla Ludzkości oraz promu oceanicznego "Trygław IV". Statkiem tym, w glorii chwały i oczekiwani przez kobiety na całym świecie, wypłynęli w kolejny rejs. Trwał on niemalże pół wieku i zakończył się w lipcu 2053 roku powrotem do Gdańska. Pobyt bohaterów w Gdańsku nie potrwał jednak długo i po koniecznych zabiegach rehabilitacyjnych, do których przeprowadzenia zgłosiły się tysiące kobiet z całej Macierzy, "Trygław IV" wyruszył w kolejny rejs.

Zasoby CAREdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki