FANDOM


Komunikat.jpg

Komunikat modułu sex_detect.dll dla kobiet

NeoTech Innovations - wydział firmy NeoTech, zajmujący się poszukiwaniem, doskonaleniem i wprowadzaniem hypernowoczesnych technologii.

Technologie, którymi zajmuje się ten wydział wyprzedzają nasze czasy o jakieś 200 lat, naukowcy przypuszczają, że ich powszechne zastosowanie możliwe będzie dopiero w XXIII wieku. Czasem jednak naukowcy usiłują wyprzedzać epokę. Stało się tak w 2053 roku, kiedy to wypuścili na rynek ultranowoczesny i ultraszybki komputer. Okazało się to jednak niewypałem - sprzęt powszechnie stosowany był dla sprzętu za wolny. Dodatkowe kontrowersje wzbudziło zastosowanie modułu sex_detect.dll, który dostosowywał komunikaty wyświetlane na monitorze do płci użytkownika. Spotkało się to z protestem feministek i było niezgodne z Konstytucją WRP, zakazującą dyskryminacji. Od tego czasu NeoTech Innovations nie wprowadza na rynek żadnych nowości.

Nieoficjalnie wiadomo, że sprzętu produkowanego przez ten dział NeoTech-u używa Wojsko Polskie.

Zasoby CAREdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki