FANDOM


Skazany za śmieć - serial polskiej produkcji, opiewająca losy dwóch amerykańskich emigrantów. Do realizacji projektu zostały wykorzystane wszystkie najnowsze technologie używane do tej pory tylko w superprodukcjach kinowych.

Jako ciekawostkę warto, dodać, że jego realizacja, trwała aż 12 godzin.

Fabuła Edytuj

Dwaj bracia: Brad i Pitt Scofieldowie przyjeżdżają z Ameryki do Macierzy w poszukiwaniu lepszego życia. Niestety Brad wyrzuca na ulicę papierek po cukierku, o który potyka się sąsiad ciotki ojca wiceprzewodniczącego Rady Najwyższej. Upada i umiera (jak podają producenci serialu, przyczyną śmierci był zbyt szybki pęd powietrza w drogach oddechowych). Brad zostaje oskarżony o zamach stanu, za co trafia do więzienia. Pitt, będąc najbliższą rodziną swego brata, postanawia poczuć więzienie na własnej skórze i pocieszać Brada, aż do końca jego wyroku. Niestety nieudane próby kradzieży, które obywatele przyjmują z wdzięcznością (garb budżetowy) zmuszają Pitta do opracowania genialnego planu włamania się do więzienia.

Zobacz też Edytuj

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki