FANDOM


Stary Wars.jpg

Oficjalny plakat filmu

"Stary Wars. Nowa Beznadzieja" - fantastyczno-erotyczna komedia sensacyjna, wyprodukowana przez polską niezależną wytwórnię D.R.E.W.U.T.N.I.A w reżyserii Grzegorza Łukasza. Premiera miała miejsce w dniu 31 lutego 2061 w kinach na całym świecie.

Akcja filmu dzieje się w kosmosie i opisuje historię starego Lorda Fathera stojącego na straży moralności i przeciwstawiającego się potężnym siłom Rebelii, której jedynym celem jest sianie rozpusty we wszechświecie. „Stary Wars” to najszybszy wagon PKP przerobiony w kosmiczną korwetę i jedyna broń zdolna przeciwstawić się napalonym siłom Rebelii.

„Stary Wars” to jedna z pierwszych produkcji przeznaczona dla nowych sieci kin, tzw. "Poczuj film", oferujących bezpośredni udział w filmie. W prezentowanym dziele rola widzów nie ogranicza się jedynie do statystowania (bar, dyskoteka, sklep), istnieje możliwość wzięcia udziału w kilku interaktywnych scenach erotycznych.

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki