FANDOM


Ursus

Nowy URSUS wygryza konkurencję

URSUS XXII - nazwa maszyny kopiącej, wyprodukowanej po raz pierwszy w 2053 roku przez Polskie Konsorcjum Producentów Koparek.

Ursus XXII jest obecnie standardową maszyną na placach budów na całym świecie. Wykorzystywany był też przez Ministerstwo Wojny m.in. w odbudowie Irlandii, północnej Afryki, czy Europy zachodniej.

Dzięki swoim rozmiarom i możliwościom jest to obecnie najpopularniejsza maszyna na budowach całego świata, jest w stanie przenieść ok. 10 ton gleby za jednym razem, wgryźć się w ziemię na głębokość 20 metrów, czy podać swojemu operatorowi jajko na miękko. Na standardowe wyposażenie składa się 42'' telewizor holograficzny, sprzęt grający o poziomie technologicznym XXII wieku, toster i gofrownica.

Zasoby CAREdytuj

Współczesne samochody
FantomasFerrari Burdello Bum Bum GTFiat 126 p/XFord FatahJelcz LuxBusLataczMaluchMaluch-BenzMama Mia 320GTSPolonez AgresorPolonez Caro GTI 9.0Polonez CedurPolonez ImperatorPolonez InformatorPolonez KataklizmPolonez KonkretPolonez NetoperekPolonez NewtonSPAŚLAKTrabant 601 BoxerURSUS XXIIWarszawa Motylek III