FANDOM


Województwo Średniopolskie - województwo założone w 2030 roku. Urodził się w nim m.in. Anonimowy Członek Klubu Średniopolskiego i Minister Informacji. Kiedyś leżało w Dani. Obecnie leży w Macierzy.

O województwie Edytuj

Województwo Średniopolskie do 2065 nazywane Wielka Średnio Polska było zarządem informacyjnym, w nim powstało m.in. Ministerstwo Informacji. Województwo Średniopolskie jest po środku wielkości miast w WRP. Stolicą jest Framengian.

Historia Edytuj

Pioro mini

To hasło w obecnej postaci stanowi jedynie zalążek hasła. Tematyka, której dotyczy jest o wiele szersza. Jeżeli potrafisz, postaraj się je rozwinąć, ku Chwale Wielkiej Rzeczpospolitej.


Klimat Edytuj

W niniejszym Województwie jest w zimę: 3°c a latem 40°c. Jesienią 10°c, wiosną 20°c; a w nocy: latem 30°c, wiosną 10°c i jesienią 0°c.

Miejscowości Edytuj

Framengian - stolica

Erkowendalla - stolica świec

Edytuj

KŚ (Klub Średniopolski) klub tych którzy nie są zadowoleni ze swojego zwykłego, codziennego życia.

Zobacz też Edytuj

Zasoby CAR Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki